• Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
Harag György Társulat Bábtagozat
spacer
1. Sz
19:00 Szőcs Géza: Raszputyin
Északi Sínház, Nagy Iza bérlet
spacer
2. V
19:00 Szőcs Géza: Raszputyin
Északi Színház, Krémer Sándor bérlet
spacer
3. H
spacer
4. K
spacer
5. Sz
19:00 Ray Cooney: Pénz az égből
Északi Színház, bérletszünet
spacer
6. Cs
18:00 Ray Cooney: Pénz az égből
Nagykárolyi Városi Színház, Nádai István bérlet
spacer
7. P
18:00 Ray Cooney: Pénz az égből
Nagykárolyi Városi Színház, Bródi István bérlet
19:00 Heltai Jenő: Naftalin
Északi Színház, Tarnói Emilia bérlet
spacer
8. Sz
19:00 Heltai Jenő: Naftalin
Északi Színház, Diószeghy Iván bérlet
spacer
9. V
19:00 Heltai Jenő: Naftalin
Északi Színház, Nyiredi Piroska bérlet
spacer
10. H
spacer
11. K
17:00 Frank Wedekind: A tavasz ébredése
Szakszervezetek Művelődési Háza, színpadi nézőtér
spacer
12. Sz
17:00 Frank Wedekind: A tavasz ébredése
Szakszervezetek Művelődési Háza, színpadi nézőtér
spacer
13. Cs
17:00 Frank Wedekind: A tavasz ébredése
Szakszervezetek Művelődési Háza, színpadi nézőtér
spacer
14. P
17:00 Portugál - Havi Dráma felolvasószínházi előadás, Grandstand büfé
spacer
15. Sz
spacer
16. V
11:00 Apró néni és a nagyra nőtt Búbánat
Iparosotthon, bérletszünet, bemutató előadás
spacer
17. H
09:30 Apró néni és a nagyra nőtt Búbánat
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Iciri-Piciri bérlet
11:00 Apró néni és a nagyra nőtt Búbánat
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Iciri-Piciri bérlet
spacer
18. K
18:00 Szőcs Géza: Raszputyin
Nagybányai Városi Színház, Németh László bérlet
spacer
19. Sz
09:30 Apró néni és a nagyra nőtt Búbánat
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Iciri-Piciri bérlet
11:00 Apró néni és a nagyra nőtt Búbánat
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Kisiskolás bérlet
spacer
20. Cs
17:00 Szabó Magda - Egressy Zoltán: Tündér Lala
Szakszervezetek Művelődési Háza, a nagyváradi Szigligeti Színház vendégjátéka
09:30 Apró néni és a nagyra nőtt Búbánat
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Iciri-Piciri bérlet
11:00 Apró néni és a nagyra nőtt Búbánat
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Kisiskolás bérlet
spacer
21. P
17:00 Szabó Magda - Egressy Zoltán: Tündér Lala
Szakszervezetek Művelődési Háza, a nagyváradi Szigligeti Színház vendégjátéka
09:30 Apró néni és a nagyra nőtt Búbánat
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Iciri-Piciri bérlet
11:00 Apró néni és a nagyra nőtt Búbánat
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Iciri-Piciri bérlet
spacer
22. Sz
11:00 Szabó Magda - Egressy Zoltán: Tündér Lala
Szakszervezetek Művelődési Háza, a nagyváradi Szigligeti Színház vendégjátéka
19:00 Ray Cooney: Pénz az égből
Északi Színház, Török István bérlet
spacer
23. V
spacer
24. H
09:30 Apró néni és a nagyra nőtt Búbánat
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Iciri-Piciri bérlet
11:00 Apró néni és a nagyra nőtt Búbánat
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Iciri-Piciri bérlet
spacer
25. K
09:30 Apró néni és a nagyra nőtt Búbánat
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Iciri-Piciri bérlet
11:00 Apró néni és a nagyra nőtt Búbánat
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Iciri-Piciri bérlet
spacer
26. Sz
17:00 Frank Wedekind: A tavasz ébredése
Északi Színház, színpadi nézőtér
09:30 Apró néni és a nagyra nőtt Búbánat
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Iciri-Piciri bérlet
11:00 Apró néni és a nagyra nőtt Búbánat
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Iciri-Piciri bérlet
spacer
27. Cs
17:00 Frank Wedekind: A tavasz ébredése
Északi Színház, színpadi nézőtér
18:00 Székely Csaba: Semmit se bánok
Margittai Kulturális Központ
spacer
28. P
17:00 Frank Wedekind: A tavasz ébredése
Északi Színház, színpadi nézőtér
spacer
29. Sz
17:00 Székely Csaba: Semmit se bánok
Szigligeti Színház, Nagyvárad
10:00 Michael Ende: Történet a tálról és a kanálról
Colonello, Nagybánya
spacer
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát