• Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
Harag György Company Puppet Theatre
spacer
1. Tu
17:00 Grimm testvérek: The Wishing-Table
Nagykároly, Kastélypark
spacer
2. We
09:30 Szász Ilona: Yarny the Tailor
Iparosotthon, bábszínházi terem, bérletpótló előadás
11:30 Szász Ilona: Yarny the Tailor
Iparosotthon, bábszínházi terem, bérletpótló előadás
18:00 Szász Ilona: Mosó Masa’s Laundry
Dr. Fátyol Rudolf park (Tűzoltótorony)
spacer
3. Th
09:30 Szász Ilona: Yarny the Tailor
Iparosotthon, bábszínházi terem, bérletpótló előadás
11:30 Szász Ilona: Yarny the Tailor
Iparosotthon, bábszínházi terem, bérletpótló előadás
18:00 The little cock!s diamond coin
Dr. Fátyol Rudolf park (Tűzoltótorony)
spacer
4. Fr
09:30 Szász Ilona: Yarny the Tailor
Iparosotthon, bábszínházi terem, bérletpótló előadás
11:30 Szász Ilona: Yarny the Tailor
Iparosotthon, bábszínházi terem, bérletpótló előadás
spacer
5. Sa
spacer
6. Su
spacer
7. Mo
spacer
8. Tu
09:30 Szász Ilona: Yarny the Tailor
Iparosotthon, bábszínházi terem, bérletpótló előadás
11:30 Szász Ilona: Yarny the Tailor
Iparosotthon, bábszínházi terem, bérletpótló előadás
spacer
9. We
19:00 Vörösmarty Mihály: Csongor and Tünde
Északi Színház, bemutató előadás, bérletszünet
09:30 Benedek Elek: Az égig érő fa
Iparosotthon, bábszínházi terem, bérletpótló előadás
11:00 Benedek Elek: Az égig érő fa
Iparosotthon, bábszínházi terem, bérletpótló előadás
spacer
10. Th
19:00 Juhász Zsolt: Tiszta
Északi Színház, a Háromszék Táncegyüttes előadása
09:30 Benedek Elek: Az égig érő fa
Iparosotthon, bábszínházi terem, bérletpótló előadás
11:00 Benedek Elek: Az égig érő fa
Iparosotthon, bábszínházi terem, bérletpótló előadás
spacer
11. Fr
19:00 Vörösmarty Mihály: Csongor and Tünde
Északi Színház, bérletszünet, bérletpótló előadás
09:30 Benedek Elek: Az égig érő fa
Iparosotthon, bábszínházi terem, bérletpótló előadás
11:00 Benedek Elek: Az égig érő fa
Iparosotthon, bábszínházi terem, bérletpótló előadás
spacer
12. Sa
spacer
13. Su
18:00 Petőfi Sándor: János vitéz
Északi Színház, a Nagyvárad Táncegyüttes előadása
spacer
14. Mo
spacer
15. Tu
spacer
16. We
spacer
17. Th
spacer
18. Fr
19:00 Vörösmarty Mihály: Csongor and Tünde
Északi Színház, bérletszünet, bérletpótló előadás
spacer
19. Sa
spacer
20. Su
spacer
21. Mo
spacer
22. Tu
09:30 Szász Ilona: Yarny the Tailor
Iparosotthon, bábszínházi terem, bérletpótló előadás
11:00 Szász Ilona: Yarny the Tailor
Iparosotthon, bábszínházi terem, bérletpótló előadás
spacer
23. We
09:30 Szász Ilona: Yarny the Tailor
Iparosotthon, bábszínházi terem, bérletpótló előadás
11:00 Szász Ilona: Yarny the Tailor
Iparosotthon, bábszínházi terem, bérletpótló előadás
spacer
24. Th
spacer
25. Fr
spacer
26. Sa
16:00 Vörösmarty Mihály: Csongor and Tünde
Északi Színház, bérletszünet, bérletpótló előadás
spacer
27. Su
spacer
28. Mo
spacer
29. Tu
spacer
30. We
spacer
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát