• Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
Harag György Company Puppet Theatre Ács Alajos Studio
spacer
1. We
spacer
2. Th
spacer
3. Fr
19:00 Varga Lóránt:
Interactiv
Ács Alajos Stúdió, Választott V. bérlet
spacer
4. Sa
19:00 Varga Lóránt:
Interactiv
Ács Alajos Stúdió, Választott bérlet VI.
spacer
5. Su
spacer
6. Mo
spacer
7. Tu
spacer
8. We
10:00 Fazekas Mihály - Móricz Zsigmond - Bessenyei István †:
Ludas Matyi Szatmárban
Északi Színház, Kisiskolás bérlet I., bemutató előadás
19:00 Fazekas Mihály - Móricz Zsigmond - Bessenyei István †:
Ludas Matyi Szatmárban
Északi Színház, Választott I. bérlet
10:30 The little cock!s diamond coin
Nagykároly, Picurka bérlet I.
12:00 The little cock!s diamond coin
Nagykároly, Picurka bérlet II.
spacer
9. Th
10:00 Fazekas Mihály - Móricz Zsigmond - Bessenyei István †:
Ludas Matyi Szatmárban
Északi Színház, Kisiskolás bérlet II.
17:00 Fazekas Mihály - Móricz Zsigmond - Bessenyei István †:
Ludas Matyi Szatmárban
Északi Színház, Jakabffy Dezső bérlet
10:30 The little cock!s diamond coin
Nagykároly, Picurka bérlet III.
12:00 The little cock!s diamond coin
Nagykároly, Picurka bérlet IV.
spacer
10. Fr
17:00 Presser Gábor - Sztevanovity Dusán - Horváth Péter:
A padlás
Északi Színház, Sepsy Károly bérlet, a Nagyváradi Szigligeti Színház vendégjátéka
19:00 Ödön von Horváth:
Kasimir and Karoline
Nagyváradi Szigligeti Színház
10:30 The little cock!s diamond coin
Sarmaság, bérletes előadás
12:00 The little cock!s diamond coin
Sarmaság, bérletes előadás
spacer
11. Sa
11:00 Presser Gábor - Sztevanovity Dusán - Horváth Péter:
A padlás
Északi Színház, Krémer Sándor bérlet, a Nagyváradi Szigligeti Színház vendégjátéka
19:00 Ödön von Horváth:
Kasimir and Karoline
Nagyváradi Szigligeti Színház
spacer
12. Su
spacer
13. Mo
18:00 Ödön von Horváth:
Kasimir and Karoline
Nagykárolyi Városi Színház, Nádai István bérlet
spacer
14. Tu
18:00 Ödön von Horváth:
Kasimir and Karoline
Nagykárolyi Városi Színház, Bródy István bérlet
spacer
15. We
spacer
16. Th
19:30 Varga Lóránt:
Interactiv
Debrecen, Csokonai Fórum, DESZKA Fesztivál
spacer
17. Fr
spacer
18. Sa
11:00 The little cock!s diamond coin
Iparosotthon, bérletszünet
19:00 Mika Myllyaho:
Káosz
Ács Alajos Stúdió, Választott bérlet V.
spacer
19. Su
19:00 Mika Myllyaho:
Káosz
Ács Alajos Stúdió, Választott VI. bérlet
spacer
20. Mo
spacer
21. Tu
11:00 Fazekas Mihály - Móricz Zsigmond - Bessenyei István †:
Ludas Matyi Szatmárban
Északi Színház, Kisiskolás bérlet III.
17:00 Fazekas Mihály - Móricz Zsigmond - Bessenyei István †:
Ludas Matyi Szatmárban
Északi Színház, Sepsy Károly bérlet
spacer
22. We
11:00 Fazekas Mihály - Móricz Zsigmond - Bessenyei István †:
Ludas Matyi Szatmárban
Északi Színház, Kisiskolás bérlet IV.
19:00 Mika Myllyaho:
Káosz
Ács Alajos Stúdió, Választott bérlet VII.
spacer
23. Th
14:30 Fazekas Mihály - Móricz Zsigmond - Bessenyei István †:
Ludas Matyi Szatmárban
Nagykárolyi Városi Színház, Krémer Manci bérlet
18:00 Fazekas Mihály - Móricz Zsigmond - Bessenyei István †:
Ludas Matyi Szatmárban
Nagykárolyi Városi Színház, Krémer Ferenc bérlet
spacer
24. Fr
10:00 Fazekas Mihály - Móricz Zsigmond - Bessenyei István †:
Ludas Matyi Szatmárban
Északi Színház, Kisiskolás bérlet V.
17:00 Fazekas Mihály - Móricz Zsigmond - Bessenyei István †:
Ludas Matyi Szatmárban
Északi Színház, Bessenyei István bérlet
spacer
25. Sa
11:00 Fazekas Mihály - Móricz Zsigmond - Bessenyei István †:
Ludas Matyi Szatmárban
Északi Színház, Krémer Sándor bérlet
19:00 Mika Myllyaho:
Káosz
Ács Alajos Stúdió, Választott bérlet VIII.
spacer
26. Su
spacer
27. Mo
09:30 Az öreg király hagyatéka
Iparosotthon, Iciri-Piciri bérlet
11:00 Az öreg király hagyatéka
Iparosotthon, Iciri-Piciri bérlet
spacer
28. Tu
18:00 Vörösmarty Mihály:
Csongor and Tünde
Csokonai Színház, Debrecen
09:30 Az öreg király hagyatéka
Iparosotthon, Iciri-Piciri bérlet
11:00 Az öreg király hagyatéka
Iparosotthon, Iciri-Piciri bérlet
spacer
29. We
16:00 Vörösmarty Mihály:
Csongor and Tünde
Csokonai Színház, Debrecen
09:30 Az öreg király hagyatéka
Iparosotthon, Iciri-Piciri bérlet
11:00 Az öreg király hagyatéka
Iparosotthon, Iciri-Piciri bérlet
spacer
30. Th
16:00 Vörösmarty Mihály:
Csongor and Tünde
Csokonai Színház, Debrecen
19:00 Molière:
The Burgeois Gentleman
Északi Színház, Választott I. bérlet, a Debreceni Csokonai Nemzeti Színház előadása
09:30 Az öreg király hagyatéka
Iparosotthon, Iciri-Piciri bérlet
11:00 Az öreg király hagyatéka
Iparosotthon, Iciri-Piciri bérlet
spacer
31. Fr
19:00 Molière:
The Burgeois Gentleman
Északi Színház, Választott II. bérlet, a Debreceni Csokonai Nemzeti Színház előadása
09:30 Az öreg király hagyatéka
Iparosotthon, Iciri-Piciri bérlet
11:00 Az öreg király hagyatéka
Iparosotthon, Iciri-Piciri bérlet
spacer
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát