• Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
spacer
4. P
17:00 Kiállításmegnyitó (Északi Színház, előcsarnok)
18:00 Molière: A fösvény (Sepsiszentgyörgyi színház)
Északi Színház, nagyterem
21:00 Iacob Gordin: A szerelem átka (Bukaresti Zsidó Színház)
Szakszervezetek Művelődési háza, nagyterem
spacer
5. Sz
11:00 Szakmai megbeszélés az előző nap előadásairól (1) (Északi Színház, büfé)
13:00 Könyvbemutató (Északi Színház, büfé)
17:00 Misima Jukió: Madame de Sade (Ariel Gyermekszínház)
Északi Színház, Ács Alajos Játékszín
20:00 Spiró György: Az imposztor (Csíki Játékszín)
Északi Színház, nagyterem
spacer
6. V
11:00 Szakmai megbeszélés az előző nap előadásairól (2) (Északi Színház, büfé)
16:00 Hatházi András: Manka (Szatmári színház)
Szakszervezetek Művelődési Háza, nagyterem - színpadi nézőtér
18:30 Gadjo Dildo (Giuvlipen Színház)
Szakszervezetek Művelődési Háza, kisterem
20:00 Visky András: Pornó (Szatmári színház)
Északi Színház, nagyterem
spacer
7. H
11:00 Szakmai megbeszélés az előző nap előadásairól (3) (Északi Színház, büfé)
19:00 Theodora Herghelegiu: Tündéri (Aradi Kamaraszínház)
Szakszervezetek Művelődési Háza, nagyterem - színpadi nézőtér
spacer
8. K
11:00 Szakmai megbeszélés az előző nap előadásairól (4) (Északi Színház, büfé)
18:00 Salvatore Quasimodo - Tadeusz Różewicz: Házikó a halottaknak (Shoshin Színházi Egyesület)
Északi Színház, Ács Alajos Játékszín
19:00 Radu Afrim: A néző élete és halála felszínes és ártatlan történetekben elmesélve (Temesvári Csiky Gergely Színház)
Északi Színház, nagyterem
22:00 Salvatore Quasimodo - Tadeusz Różewicz: Házikó a halottaknak (Shoshin Színházi Egyesület)
Északi Színház, Ács Alajos Játékszín
spacer
9. Sz
11:00 Szakmai megbeszélés az előző nap előadásairól (5) (Északi Színház, büfé)
13:00 Könyvbemutató (Északi Színház, büfé)
18:00 Fade out (András Lóránt Társulat)
Szakszervezetek Művelődési Háza, nagyterem - színpadi nézőtér
19:30 Lutz Hübner: Die Firma Dankt (Nagyszebeni Színház)
Északi Színház, nagyterem
21:30 Hanna Azoulay Hasfari: Yom Kippur (Szatmárnémeti Északi Színház)
Szakszervezetek Művelődési Háza, nagyterem - színpadi nézőtér
spacer
10. Cs
11:00 Szakmai megbeszélés az előző nap előadásairól (6) (Északi Színház, büfé)
13:00 Könyvbemutató (Északi Színház, büfé)
17:00 Székely János: Dózsa (Yorick-Stúdió)
Szakszervezetek Művelődési Háza, kisterem
18:30 Occupy Yourself (Váróterem Projekt)
Szakszervezetek Művelődési Háza, nagyterem - színpadi nézőtér
21:00 Pour toujours (Mindörökké) (Kolozsvári színház)
Északi Színház, nagyterem
spacer
11. P
11:00 Szakmai megbeszélés az előző nap előadásairól (7) (Északi Színház, büfé)
15:00 Anton Pavlovics Csehov: Sirály (Marosvásárhelyi szinház)
Északi Színház, nagyterem
18:00 Könyvbemutató (Északi Színház, büfé)
20:00 Anton Pavlovics Csehov: Sirály (Marosvásárhelyi szinház)
Északi Színház, nagyterem
spacer
12. Sz
11:00 Szakmai megbeszélés az előző nap előadásairól (8) (Északi Színház, büfé)
16:30 Bernard-Marie Koltès: Roberto Zucco (Székelyudvarhelyi színház)
Északi Színház, nagyterem
18:30 I. L. Caragiale: Zűrzavaros éccaka (Figura Stúdió Színház)
Szakszervezetek Művelődési háza, nagyterem
22:00 Kiss Csaba: Skandináv lottó (Kézdivásárhelyi Városi Színház)
Szakszervezetek Művelődési Háza, kisterem
spacer
13. V
11:00 Szakmai megbeszélés az előző nap előadásairól (9) (Északi Színház, büfé)
13:00 Könyvbemutató (Északi Színház, büfé)
17:00 Kampf (M-Stúdió )
Szakszervezetek Művelődési háza, nagyterem, színpadi nézőtér
18:00 Anton Pavlovics Csehov: Három nővér (Nagyváradi színház)
Északi Színház, nagyterem
22:00 Szakmai megbeszélés a nap előadásairól (10) (Északi Színház, büfé)
spacer
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát

Támogassa Ön is adója 2%-val a Harag György Társulat munkáját segítő
Proscenium Alapítványt!

Fundația Proscenium Satu Mare, str. Horea 3, Romania
Banca Transilvania Agenția Aurora
Adószám (cod fiscal): 9496642
Számlaszám: RO83BTRL03101205A56722XX