• Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
Trupa Harag György Teatrul de păpuşi Studioul Ács Alajos
spacer
1. Mi
spacer
2. J
17:00 Frank Wedekind:
Deșteptarea primăverii
Oradea, Teatrul Szigligeti
spacer
3. V
19:00 Georges Feydeau:
A balek
(A hülyéje)

Spectacolul Teatrului Móricz Zsigmond, Teatrul de Nord
spacer
4. S
spacer
5. D
18:00 Tóth- Máthé Miklós:
Eu, Károli Gáspár
Centrul Cultural Tășnad, Abonamentul Nóti Károly
spacer
6. L
18:00 Székely Csaba:
Nu regret nimic
Teatrull Municipal Baia Mare, abonament Németh László
spacer
7. Ma
09:30 Nagy Regina:
Familia zânelor
Casa Meșteșugarilor, Abonament pentru ciclul primar
11:00 Nagy Regina:
Familia zânelor
Casa Meșteșugarilor, Abonament pentru ciclul primar
spacer
8. Mi
09:30 Nagy Regina:
Familia zânelor
Casa Meșteșugarilor, Abonament pentru ciclul primar
11:00 Nagy Regina:
Familia zânelor
Casa Meșteșugarilor, Abonament pentru ciclul primar
spacer
9. J
10:00 În grădina legendelor - spectacolul Ansamblului Folcloric Bekecs, Casa de Cultură a Sindicatelor
09:30 Nagy Regina:
Familia zânelor
Casa Meșteșugarilor, Abonament pentru ciclul primar
11:00 Nagy Regina:
Familia zânelor
Casa Meșteșugarilor, Abonament pentru ciclul primar
spacer
10. V
spacer
11. S
spacer
12. D
10:00 Nagy Regina:
Familia zânelor
Casa Meșteșugarilor, Abonament pentru ciclul primar
11:30 Nagy Regina:
Familia zânelor
Casa Meșteșugarilor, Abonament pentru ciclul primar
spacer
13. L
09:30 Nagy Regina:
Familia zânelor
Casa Meșteșugarilor, Abonament pentru ciclul primar
11:00 Nagy Regina:
Familia zânelor
Casa Meșteșugarilor, Abonament pentru ciclul primar
spacer
14. Ma
11:00 Nagy Regina:
Familia zânelor
Tiszaújváros, Centrul Cultural Derkovits
14:00 Nagy Regina:
Familia zânelor
Tiszaújváros, Centrul Cultural Derkovits
spacer
15. Mi
09:30 Nagy Regina:
Familia zânelor
Casa Meșteșugarilor, Abonament pentru ciclul primar
11:00 Nagy Regina:
Familia zânelor
Casa Meșteșugarilor, Abonament pentru ciclul primar
spacer
16. J
09:30 Nagy Regina:
Familia zânelor
Casa Meșteșugarilor, Abonament pentru ciclul primar
11:00 Nagy Regina:
Familia zânelor
Casa Meșteșugarilor, Abonament pentru ciclul primar
spacer
17. V
19:00 Molière:
Scapin
Teatrul de Nord, abonamentul Ács Alajos, spectacol titrat în limba română
09:30 Gimesi Dóra:
Eliberatorul de vânturi
Casa Meșteșugarilor, Abonament pentru ciclul primar
11:00 Gimesi Dóra:
Eliberatorul de vânturi
Casa Meșteșugarilor, Abonament pentru ciclul primar
spacer
18. S
19:00 Molière:
Scapin
Teatrul de Nord, abonament Diószeghy Iván, spectacol titrat în limba română
spacer
19. D
19:00 Molière:
Scapin
Teatrul de Nord, abonament Nyiradi Piroska, spectacol titrat în limba română
11:00 Nagy Regina:
Familia zânelor
Casa Meșteșugarilor
spacer
20. L
19:00 Molière:
Scapin
Teatrul Orășenesc Carei, Abonamentul Nádai István
09:30 Gimesi Dóra:
Eliberatorul de vânturi
Casa Meșteșugarilor, Abonament pentru preșcolari
11:00 Gimesi Dóra:
Eliberatorul de vânturi
Casa Meșteșugarilor, Abonament pentru ciclul primar
spacer
21. Ma
19:00 Molière:
Scapin
Teatrul Orășenesc Carei, Abonamentul Bródi István
09:30 Gimesi Dóra:
Eliberatorul de vânturi
Casa Meșteșugarilor, Abonament pentru ciclul primar
11:00 Gimesi Dóra:
Eliberatorul de vânturi
Casa Meșteșugarilor, Abonament pentru ciclul primar
spacer
22. Mi
09:30 Gimesi Dóra:
Eliberatorul de vânturi
Casa Meșteșugarilor, Abonament pentru preșcolari
11:00 Gimesi Dóra:
Eliberatorul de vânturi
Casa Meșteșugarilor, Abonament pentru preșcolari
spacer
23. J
18:00 Zágon István - Nóti Károly - Eisemann Mihály:
Hippolyt, lacheul
Teatrul Național Csokonai, Debrețin
09:30 Gimesi Dóra:
Eliberatorul de vânturi
Casa Meșteșugarilor, Abonament pentru preșcolari
11:00 Gimesi Dóra:
Eliberatorul de vânturi
Casa Meșteșugarilor, Abonament pentru preșcolari
spacer
24. V
19:00 Molière:
Scapin
Teatrul de Nord, abonament Deésy Jenő, spectacol titrat în limba română
09:30 Gimesi Dóra:
Eliberatorul de vânturi
Casa Meșteșugarilor, Abonament pentru preșcolari
11:00 Gimesi Dóra:
Eliberatorul de vânturi
Casa Meșteșugarilor, Abonament pentru preșcolari
spacer
25. S
19:00 Molière:
Scapin
Teatrul de Nord, abonament Nagy Iza, spectacol titrat în limba română
spacer
26. D
11:00 Csukás István:
Ágacska
Casa de Cultură a Sindicatelor, Abonament ciclul primar
spacer
27. L
spacer
28. Ma
09:30 Gimesi Dóra:
Eliberatorul de vânturi
Casa Meșteșugarilor, Abonament pentru preșcolari
11:00 Gimesi Dóra:
Eliberatorul de vânturi
Casa Meșteșugarilor, Abonament pentru preșcolari
spacer
29. Mi
19:00 Örkény István:
Macskajáték
Teatrul de Nord, spectacolul Teatrului Csokonai din Debrețin, Abonament ales I.
19:00 Zágon István - Nóti Károly - Eisemann Mihály:
Hippolyt, lacheul
Teatrul József Attila, Budapesta
09:30 Gimesi Dóra:
Eliberatorul de vânturi
Casa Meșteșugarilor, Abonament pentru preșcolari
11:00 Gimesi Dóra:
Eliberatorul de vânturi
Casa Meșteșugarilor, Abonament pentru preșcolari
spacer
30. J
19:00 Örkény István:
Macskajáték
Teatrul de Nord, spectacolul Teatrului Csokonai din Debrețin, Abonament ales II.
10:00 Jumătatea de creițar de diamant al cocoșelului
Casa de Cultura Carei, Sala Deák Endre, Abonament pentru preșcolari
11:30 Jumătatea de creițar de diamant al cocoșelului
Casa de Cultura Carei, Sala Deák Endre, Abonament pentru preșcolari
spacer
31. V
10:00 Csukás István:
Ágacska
Casa de Cultură a Sindicatelor, Abonament ciclul primar
spacer
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát