• Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
Trupa Harag György Teatrul de păpuşi Studioul Ács Alajos
spacer
1. S
12:00 Jumătatea de creițar de diamant al cocoșelului
Casa de Cultură, Tiream
spacer
2. D
19:00 Frank Wedekind:
Deșteptarea primăverii
Teatrul Orășenesc Carei, Abonamentul Nádai István
spacer
3. L
19:00 Frank Wedekind:
Deșteptarea primăverii
Teatrul Orășenesc Carei, Abonamentul Bródi István
spacer
4. Ma
19:00 Frank Wedekind:
Deșteptarea primăverii
Casa de Cultură a Sindicatelor, spectacol cu public pe scena, Abonament Ales II.
10:30 Nagy Regina:
Familia zânelor
Csíki Játékszín, nagyszínpad
12:30 Nagy Regina:
Familia zânelor
Miercurea Ciuc
spacer
5. Mi
10:00 Csukás István:
Crenguța
Casa de Cultură a Sindicatelor, abonament ciclul primar
19:00 Molière:
Mizantropul
Teatrul de Nord, spectacolul Teatrului Szigligeti din Oradea, Abonament ales
16:00 Michael Ende:
Întâmplări despre castron și lingură
Miercurea Ciuc
spacer
6. J
spacer
7. V
10:00 Csukás István:
Crenguța
Casa de Cultură a Sindicatelor, abonament ciclul primar
spacer
8. S
spacer
9. D
spacer
10. L
10:00 Csukás István:
Crenguța
Casa de Cultură a Sindicatelor, abonament ciclul primar
17:00 Székely Csaba:
Nu regret nimic
Teatrul de Nord, abonamentul Szabados Árpád
spacer
11. Ma
18:00 William Shakespeare:
Comedia erorilor
Teatrul Municipal Baia Mare, Abonamentul Németh László
spacer
12. Mi
17:00 Székely Csaba:
Nu regret nimic
Teatrul de Nord, Abonamentul Szabadkai József
spacer
13. J
spacer
14. V
19:00 Molière:
Scapin
Teatrul de Nord, Abonamentul Tarnói Emilia
spacer
15. S
19:00 Molière:
Scapin
Teatrul de Nord, Abonamentul Török István
16:00 Michael Ende:
Întâmplări despre castron și lingură
Veszprém, Ungaria, Festivalul Kabóciádé
spacer
16. D
16:00 Molière:
Scapin
Teatrul de Nord, Abonamentul Vándor András
19:00 Molière:
Scapin
Teatrul de Nord, Abonamentul Krémer Sándor
spacer
17. L
spacer
18. Ma
spacer
19. Mi
spacer
20. J
spacer
21. V
spacer
22. S
18:00 Închiderea festivă a stagiunii, Teatrul de Nord
spacer
23. D
18:00 Închiderea festivă a stagiunii, Casa de Cultură, Tășnad
spacer
24. L
spacer
25. Ma
spacer
26. Mi
spacer
27. J
spacer
28. V
21:00 Zágon István - Nóti Károly - Eisemann Mihály:
Hippolyt, lacheul
Călugăreni
19:00 Jordi Galcerán:
Burundanga, sau bascii, masca și marfa
Călugăreni
spacer
29. S
spacer
30. D
19:00 Székely Csaba:
Nu regret nimic
Vác, Ungaria
spacer
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát