• Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
Harag György Company Puppet Theatre
spacer
1. Sa
19:00 Szőcs Géza: Rasputin
Északi Sínház, Nagy Iza bérlet
spacer
2. Su
19:00 Szőcs Géza: Rasputin
Északi Színház, Krémer Sándor bérlet
spacer
3. Mo
spacer
4. Tu
spacer
5. We
19:00 Ray Cooney: Funny Money
Északi Színház, bérletszünet
spacer
6. Th
18:00 Ray Cooney: Funny Money
Nagykárolyi Városi Színház, Nádai István bérlet
spacer
7. Fr
18:00 Ray Cooney: Funny Money
Nagykárolyi Városi Színház, Bródi István bérlet
19:00 Heltai Jenő: Naftalin
Északi Színház, Tarnói Emilia bérlet
spacer
8. Sa
19:00 Heltai Jenő: Naftalin
Északi Színház, Diószeghy Iván bérlet
spacer
9. Su
19:00 Heltai Jenő: Naftalin
Északi Színház, Nyiredi Piroska bérlet
spacer
10. Mo
spacer
11. Tu
17:00 Frank Wedekind: Spring Awakening
Szakszervezetek Művelődési Háza, színpadi nézőtér
spacer
12. We
17:00 Frank Wedekind: Spring Awakening
Szakszervezetek Művelődési Háza, színpadi nézőtér
spacer
13. Th
17:00 Frank Wedekind: Spring Awakening
Szakszervezetek Művelődési Háza, színpadi nézőtér
spacer
14. Fr
17:00 Portugál - Havi Dráma felolvasószínházi előadás, Grandstand büfé
spacer
15. Sa
spacer
16. Su
11:00 Apró néni és a nagyra nőtt Búbánat
Iparosotthon, bérletszünet, bemutató előadás
spacer
17. Mo
09:30 Apró néni és a nagyra nőtt Búbánat
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Iciri-Piciri bérlet
11:00 Apró néni és a nagyra nőtt Búbánat
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Iciri-Piciri bérlet
spacer
18. Tu
18:00 Szőcs Géza: Rasputin
Nagybányai Városi Színház, Németh László bérlet
spacer
19. We
09:30 Apró néni és a nagyra nőtt Búbánat
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Iciri-Piciri bérlet
11:00 Apró néni és a nagyra nőtt Búbánat
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Kisiskolás bérlet
spacer
20. Th
17:00 Szabó Magda - Egressy Zoltán: Tündér Lala
Szakszervezetek Művelődési Háza, a nagyváradi Szigligeti Színház vendégjátéka
09:30 Apró néni és a nagyra nőtt Búbánat
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Iciri-Piciri bérlet
11:00 Apró néni és a nagyra nőtt Búbánat
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Kisiskolás bérlet
spacer
21. Fr
17:00 Szabó Magda - Egressy Zoltán: Tündér Lala
Szakszervezetek Művelődési Háza, a nagyváradi Szigligeti Színház vendégjátéka
09:30 Apró néni és a nagyra nőtt Búbánat
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Iciri-Piciri bérlet
11:00 Apró néni és a nagyra nőtt Búbánat
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Iciri-Piciri bérlet
spacer
22. Sa
11:00 Szabó Magda - Egressy Zoltán: Tündér Lala
Szakszervezetek Művelődési Háza, a nagyváradi Szigligeti Színház vendégjátéka
19:00 Ray Cooney: Funny Money
Északi Színház, Török István bérlet
spacer
23. Su
spacer
24. Mo
09:30 Apró néni és a nagyra nőtt Búbánat
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Iciri-Piciri bérlet
11:00 Apró néni és a nagyra nőtt Búbánat
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Iciri-Piciri bérlet
spacer
25. Tu
09:30 Apró néni és a nagyra nőtt Búbánat
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Iciri-Piciri bérlet
11:00 Apró néni és a nagyra nőtt Búbánat
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Iciri-Piciri bérlet
spacer
26. We
17:00 Frank Wedekind: Spring Awakening
Északi Színház, színpadi nézőtér
09:30 Apró néni és a nagyra nőtt Búbánat
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Iciri-Piciri bérlet
11:00 Apró néni és a nagyra nőtt Búbánat
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Iciri-Piciri bérlet
spacer
27. Th
17:00 Frank Wedekind: Spring Awakening
Északi Színház, színpadi nézőtér
18:00 Székely Csaba: Nothing to Regret
Margittai Kulturális Központ
spacer
28. Fr
17:00 Frank Wedekind: Spring Awakening
Északi Színház, színpadi nézőtér
spacer
29. Sa
17:00 Székely Csaba: Nothing to Regret
Szigligeti Színház, Nagyvárad
10:00 Michael Ende: Story About a Bowl and a Spoon
Colonello, Nagybánya
spacer
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát