• Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
Harag György Company Puppet Theatre Ács Alajos Studio
spacer
1. Sa
12:00 A kiskakas gyémánt félkrajcárja
Mezőteremi Kultúrotthon
spacer
2. Su
19:00 Frank Wedekind:
Spring Awakening
Nagykárolyi Városi Színház, Náday István bérlet
spacer
3. Mo
19:00 Frank Wedekind:
Spring Awakening
Nagykárolyi Városi Színház, Bródi István bérlet
spacer
4. Tu
19:00 Frank Wedekind:
Spring Awakening
Szakszervezetek Művelődési Háza, színpadi nézőtér, Választott II. bérlet
10:30 Nagy Regina:
Tündérpereputty
Csíki Játékszín, nagyszínpad
12:30 Nagy Regina:
Tündérpereputty
Csíki Játékszín, nagyszínpad
spacer
5. We
10:00 Csukás István:
Ágacska
Szakszervezetek Művelődési Háza, kisiskolás bérlet
19:00 Molière:
The Misanthrope
Északi Színház, a nagyváradi Szigligeti Színház vendégjátéka, választott bérletes előadás
16:00 Michael Ende:
Story About a Bowl and a Spoon
Csíki Játékszín, Hunyadi László kamaraterem
spacer
6. Th
spacer
7. Fr
10:00 Csukás István:
Ágacska
Szakszervezetek Művelődési Háza, kisiskolás bérlet
spacer
8. Sa
spacer
9. Su
spacer
10. Mo
10:00 Csukás István:
Ágacska
Szakszervezetek Művelődési Háza, kisiskolás bérlet
17:00 Székely Csaba:
Nothing to Regret
Északi Színház, Szabados Árpád bérlet
spacer
11. Tu
18:00 William Shakespeare:
The Comedy of Errors
Nagybányai Városi Színház, Németh László bérlet
spacer
12. We
17:00 Székely Csaba:
Nothing to Regret
Északi Színház, Szabadkai József bérlet
spacer
13. Th
spacer
14. Fr
19:00 Molière:
Scapin
Északi Színház, Tarnói Emilia bérlet
spacer
15. Sa
19:00 Molière:
Scapin
Északi Színház, Török István bérlet
16:00 Michael Ende:
Story About a Bowl and a Spoon
Veszprém, Kabóciádé Fesztivál, Kolostorok és kertek
spacer
16. Su
16:00 Molière:
Scapin
Északi Színház, Vándor András bérlet
19:00 Molière:
Scapin
Északi Színház, Krémer Sándor bérlet
spacer
17. Mo
spacer
18. Tu
spacer
19. We
spacer
20. Th
spacer
21. Fr
spacer
22. Sa
18:00 Évadzáró Gála, Északi Színház
spacer
23. Su
18:00 Évadzáró Gála, Tasnádi Kulturális Központ, Nóti Károly bérlet
spacer
24. Mo
spacer
25. Tu
spacer
26. We
spacer
27. Th
spacer
28. Fr
21:00 Zágon István - Nóti Károly - Eisemann Mihály:
Hyppolit, the Lackey
Mikháza, Csűrszínházi fesztivál
19:00 Jordi Galcerán:
Burundanga, avagy a maszk, a baszk meg a cucc
Mikháza, Csűrszínházi fesztivál
spacer
29. Sa
spacer
30. Su
19:00 Székely Csaba:
Nothing to Regret
Váci Dunakanyar Színház, VéNégy Fesztivál
spacer
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát