• Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
Harag György Company Puppet Theatre Ács Alajos Studio
spacer
1. We
spacer
2. Th
17:00 Frank Wedekind:
Spring Awakening
Holnapután Fesztivál, Nagyvárad, Szigligeti Színház
spacer
3. Fr
19:00 Georges Feydeau:
A balek
(A hülyéje)

a nyíregyházi Móricz Zsigmond Színház vendégjátéka, Északi Színház
spacer
4. Sa
spacer
5. Su
18:00 Tóth- Máthé Miklós:
Én, Károli Gáspár
Tasnádi Kulturális Központ, Nóti Károly bérlet
spacer
6. Mo
18:00 Székely Csaba:
Nothing to Regret
Nagybányai Városi Színház, Németh László bérlet
spacer
7. Tu
09:30 Nagy Regina:
Tündérpereputty
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Kisiskolás bérlet
11:00 Nagy Regina:
Tündérpereputty
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Kisiskolás bérlet
spacer
8. We
09:30 Nagy Regina:
Tündérpereputty
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Kisiskolás bérlet
11:00 Nagy Regina:
Tündérpereputty
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Kisiskolás bérlet
spacer
9. Th
10:00 Lenendák kertjében - a Bekecs Néptáncegyüttes vendégjátéka, Szakszervezetek Művelődési Háza
09:30 Nagy Regina:
Tündérpereputty
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Kisiskolás bérlet
11:00 Nagy Regina:
Tündérpereputty
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Kisiskolás bérlet
spacer
10. Fr
spacer
11. Sa
spacer
12. Su
10:00 Nagy Regina:
Tündérpereputty
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Kisiskolás bérlet
11:30 Nagy Regina:
Tündérpereputty
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Kisiskolás bérlet
spacer
13. Mo
09:30 Nagy Regina:
Tündérpereputty
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Kisiskolás bérlet
11:00 Nagy Regina:
Tündérpereputty
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Kisiskolás bérlet
spacer
14. Tu
11:00 Nagy Regina:
Tündérpereputty
Tiszaújváros, Derkovits Kulturális Központ
14:00 Nagy Regina:
Tündérpereputty
Tiszaújváros, Derkovits Kulturális Központ
spacer
15. We
09:30 Nagy Regina:
Tündérpereputty
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Kisiskolás bérlet
11:00 Nagy Regina:
Tündérpereputty
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Kisiskolás bérlet
spacer
16. Th
09:30 Nagy Regina:
Tündérpereputty
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Kisiskolás bérlet
11:00 Nagy Regina:
Tündérpereputty
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Kisiskolás bérlet
spacer
17. Fr
19:00 Molière:
Scapin
Északi Színház, Ács Alajos bemutatóbérlet
09:30 Gimesi Dóra:
Wind Saviour
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Kisiskolás bérlet
11:00 Gimesi Dóra:
Wind Saviour
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Kisiskolás bérlet
spacer
18. Sa
19:00 Molière:
Scapin
Északi Színház, Diószeghy Iván bérlet
spacer
19. Su
19:00 Molière:
Scapin
Északi Színház, Nyiredi Piroska bérlet
11:00 Nagy Regina:
Tündérpereputty
Iparosotthon, Bábszínházi Terem
spacer
20. Mo
19:00 Molière:
Scapin
Nagykárolyi Városi Színház, Náday István bérlet
09:30 Gimesi Dóra:
Wind Saviour
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Iciri-Piciri bérlet
11:00 Gimesi Dóra:
Wind Saviour
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Iciri-Piciri bérlet
spacer
21. Tu
19:00 Molière:
Scapin
Nagykárolyi Városi Színház, Bródi István bérlet
09:30 Gimesi Dóra:
Wind Saviour
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Iciri-Piciri bérlet
11:00 Gimesi Dóra:
Wind Saviour
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Iciri-Piciri bérlet
spacer
22. We
09:30 Gimesi Dóra:
Wind Saviour
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Iciri-Piciri bérlet
11:00 Gimesi Dóra:
Wind Saviour
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Iciri-Piciri bérlet
spacer
23. Th
18:00 Zágon István - Nóti Károly - Eisemann Mihály:
Hyppolit, the Lackey
Csokonai Nemzeti Színház, Debrecen
09:30 Gimesi Dóra:
Wind Saviour
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Iciri-Piciri bérlet
11:00 Gimesi Dóra:
Wind Saviour
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Iciri-Piciri bérlet
spacer
24. Fr
19:00 Molière:
Scapin
Északi Színház, Deésy Jenő bérlet
09:30 Gimesi Dóra:
Wind Saviour
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Iciri-Piciri bérlet
11:00 Gimesi Dóra:
Wind Saviour
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Iciri-Piciri bérlet
spacer
25. Sa
19:00 Molière:
Scapin
Északi Színház, Nagy Iza bérlet
spacer
26. Su
11:00 Csukás István:
Ágacska
Szakszervezetek Művelődési Háza, Kisiskolás bérlet
spacer
27. Mo
spacer
28. Tu
09:30 Gimesi Dóra:
Wind Saviour
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Iciri-Piciri bérlet
11:00 Gimesi Dóra:
Wind Saviour
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Iciri-Piciri bérlet
spacer
29. We
19:00 Örkény István:
Macskajáték
Északi Színház, a debreceni Csokonai Nemzeti Színház vendégjátéka, Választott I. bérlet.
19:00 Zágon István - Nóti Károly - Eisemann Mihály:
Hyppolit, the Lackey
József Attila Színház, Budapest
09:30 Gimesi Dóra:
Wind Saviour
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Iciri-Piciri bérlet
11:00 Gimesi Dóra:
Wind Saviour
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Iciri-Piciri bérlet
spacer
30. Th
19:00 Örkény István:
Macskajáték
Északi Színház, a debreceni Csokonai Nemzeti Színház vendégjátéka, Választott II. bérlet.
10:00 A kiskakas gyémánt félkrajcárja
Nagykárolyi Kulturális Központ, Deák Endre terem, Picurka bérlet
11:30 A kiskakas gyémánt félkrajcárja
Nagykárolyi Kulturális Központ, Deák Endre terem, Picurka bérlet
spacer
31. Fr
10:00 Csukás István:
Ágacska
Szakszervezetek Művelődési Háza, Kisiskolás bérlet
spacer
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát