• Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
Trupa Harag György Teatrul de păpuşi
spacer
1. S
19:00 Szőcs Géza: Rasputin
Teatrul de Nord, Abonamentul Nagy Iza
spacer
2. D
19:00 Szőcs Géza: Rasputin
Teatrul de Nord, Abonamentul Krémer Sándor
spacer
3. L
spacer
4. Ma
spacer
5. Mi
19:00 Ray Cooney: Bani din cer
Teatrul de Nord, intrare pe bază de bilete
spacer
6. J
18:00 Ray Cooney: Bani din cer
Teatrul Orășenesc Carei, Abonamentul Nádai István
spacer
7. V
18:00 Ray Cooney: Bani din cer
Teatrul Orășenesc Carei, Abonamentul Bródi István
19:00 Heltai Jenő: Naftalină
Teatrul de Nord, Abonamentul Tarnói Emilia
spacer
8. S
19:00 Heltai Jenő: Naftalină
Teatrul de Nord, Abonamentul Diószeghy Iván
spacer
9. D
19:00 Heltai Jenő: Naftalină
Teatrul de Nord, Abonamentul Nyiredi Piroska
spacer
10. L
spacer
11. Ma
17:00 Frank Wedekind: Deșteptarea primăverii
Casa de Cultură a Sindicatelor, spectacol cu public pe scena
spacer
12. Mi
17:00 Frank Wedekind: Deșteptarea primăverii
Casa de Cultură a Sindicatelor, spectacol cu public pe scena
spacer
13. J
17:00 Frank Wedekind: Deșteptarea primăverii
Casa de Cultură a Sindicatelor, spectacol cu public pe scena
spacer
14. V
17:00 Portugál - Havi Dráma felolvasószínházi előadás, Grandstand büfé
spacer
15. S
spacer
16. D
11:00 Apró néni és a nagyra nőtt Búbánat
Casa Meșteșugarilor, intrare pe bază de bilete, premieră
spacer
17. L
09:30 Apró néni és a nagyra nőtt Búbánat
Casa Meșteșugarilor, Abonament pentru preșcolari
11:00 Apró néni és a nagyra nőtt Búbánat
Casa Meșteșugarilor, Abonament pentru preșcolari
spacer
18. Ma
18:00 Szőcs Géza: Rasputin
Teatrul Municipal Baia Mare, Abonamentul Németh László
spacer
19. Mi
09:30 Apró néni és a nagyra nőtt Búbánat
Casa Meșteșugarilor, Abonament pentru preșcolari
11:00 Apró néni és a nagyra nőtt Búbánat
Casa Meșteșugarilor, Abonament pentru preșcolari
spacer
20. J
17:00 Szabó Magda - Egressy Zoltán: Tündér Lala
Casa de Cultură a Sindicatelor, spectacolul teatrului Szigligeti din Oradea
09:30 Apró néni és a nagyra nőtt Búbánat
Casa Meșteșugarilor, Abonament pentru preșcolari
11:00 Apró néni és a nagyra nőtt Búbánat
Casa Meșteșugarilor, Abonament pentru preșcolari
spacer
21. V
17:00 Szabó Magda - Egressy Zoltán: Tündér Lala
Casa de Cultură a Sindicatelor, spectacolul teatrului Szigligeti din Oradea
09:30 Apró néni és a nagyra nőtt Búbánat
Casa Meșteșugarilor, Abonament pentru preșcolari
11:00 Apró néni és a nagyra nőtt Búbánat
Casa Meșteșugarilor, Abonament pentru preșcolari
spacer
22. S
11:00 Szabó Magda - Egressy Zoltán: Tündér Lala
Casa de Cultură a Sindicatelor, spectacolul teatrului Szigligeti din Oradea
19:00 Ray Cooney: Bani din cer
Teatrul de Nord, Abonamentul Török István
spacer
23. D
spacer
24. L
09:30 Apró néni és a nagyra nőtt Búbánat
Casa Meșteșugarilor, Abonament pentru preșcolari
11:00 Apró néni és a nagyra nőtt Búbánat
Casa Meșteșugarilor, Abonament pentru preșcolari
spacer
25. Ma
09:30 Apró néni és a nagyra nőtt Búbánat
Casa Meșteșugarilor, Abonament pentru preșcolari
11:00 Apró néni és a nagyra nőtt Búbánat
Casa Meșteșugarilor, Abonament pentru preșcolari
spacer
26. Mi
17:00 Frank Wedekind: Deșteptarea primăverii
Teatrul de Nord, spectacol cu public pe scena
09:30 Apró néni és a nagyra nőtt Búbánat
Casa Meșteșugarilor, Abonament pentru preșcolari
11:00 Apró néni és a nagyra nőtt Búbánat
Casa Meșteșugarilor, Abonament pentru preșcolari
spacer
27. J
17:00 Frank Wedekind: Deșteptarea primăverii
Teatrul de Nord, spectacol cu public pe scena
18:00 Székely Csaba: Nu regret nimic
Centrul Cultural Marghita
spacer
28. V
17:00 Frank Wedekind: Deșteptarea primăverii
Teatrul de Nord, spectacol cu public pe scena
spacer
29. S
17:00 Székely Csaba: Nu regret nimic
Teatrul Szigligeti, Oradea
10:00 Michael Ende: Întâmplări despre castron și lingură
Colonello, Baia Mare
spacer
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát